GITARR, lap steel, akustisk, "Hawaiian Gitar", Owi, 1900-talets första hälft.

450354. GITARR, lap steel, akustisk, "Hawaiian Gitar", Owi, 1900-talets första hälft.

Kropp i ceder. Längd 92 cm.

Slitage. Smärre stötmärken. Troligen restaurerad. Mindre ej genomgående spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kropp i ceder. Längd 92 cm.

Antal besök: 1 466