BÖCKER, 3 band, "Kapitalet. Kritik av den politiska ekonomin. I svensk översättning av Rickard Sandler.", Karl Marx, Stockholms Tidens Förlag, 1930 - 1931.

450328. BÖCKER, 3 band, "Kapitalet. Kritik av den politiska ekonomin. I svensk översättning av Rickard Sandler.", Karl Marx, Stockholms Tidens Förlag, 1930 - 1931.

Halvfranska band.

Slitage, skador på rygg. Missfärgning. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvfranska band.

Antal besök: 1 510