LARS BERTLE. "Vid havet", olja på pannå, signerad.

450324. LARS BERTLE. "Vid havet", olja på pannå, signerad.

20 x 25 cm.

Lars Bertle (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 25 cm.

Lars Bertle (Född 1925)

Antal besök: 684