BÖCKER, 2 st, Evert Taube och Sten Bergman, signerade.

450307. BÖCKER, 2 st, Evert Taube och Sten Bergman, signerade.

"Hjärtats nyckel heter sång" av Evert Taube, Bonniers 1960.
"Det fagra landet" av Sten Bergman, Bonniers 1962.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 049