CAPE, päls, 1900-tal.

CAPE, päls, 1900-tal.
45028. CAPE, päls, 1900-tal.

Mårddjur. Cape med kapuschong och hermelinsvansar. Längd 110 cm.

Torkad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
45028. CAPE, päls, 1900-tal.

Torkad, bruksslitage.

Antal besök: 2 513