ARMBANDSUR, 7 st, bl a Omega, Fulton och Certina, 1900-tal.

450198. ARMBANDSUR, 7 st, bl a Omega, Fulton och Certina, 1900-tal.

Dam- och herrmodeller. Tajms, Rendex, Timex, Technos, Fulton och Certina.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 845