DIVERSE TRÄFÖREMÅL, ca 63 delar, 1900-tal.

450157. DIVERSE TRÄFÖREMÅL, ca 63 delar, 1900-tal.

Trätunna med lock, totalhöjd 37, diameter 34 cm.
Serveringsbricka, skålar, servettringar, med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 423