HÄNKELURNA, flintgods, 1800-talets andra hälft.

45015. HÄNKELURNA, flintgods, 1800-talets andra hälft.

Dekor av blommor och gulmetall. Längd 33 cm, höjd 34 cm.

Nagg samt glasyrbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg samt glasyrbortfall.

Antal besök: 1 102