GOTTFRID KALLSTENIUS. stilleben, olja på duk, signerad.

450143. GOTTFRID KALLSTENIUS. stilleben, olja på duk, signerad.

Sannolikt målad under studietiden, 1800-talets slut.43 x 55 cm.

Krackelerad, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelerad, retuscher.

Antal besök: 832