TOMAS SKIMUTIS. Bänk, olika träslag, bemålad samt dekorerad med rikt djurliv, signerad samt daterad 2008.

450130. TOMAS SKIMUTIS. Bänk, olika träslag, bemålad samt dekorerad med rikt djurliv, signerad samt daterad 2008.

Snidat trä, olika träslag. Dekorerad med ormar samt korpar (Hugin & Munin).
Sitthöjd 47,5 cm.
Bredd ca 101 cm.
Höjd 91,5 cm.

OBS! ÄNDRAD TEXT!

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 47,5 cm.
Bredd ca 101 cm.
Höjd 91,5 cm.

OBS! ÄNDRAD TEXT!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 180