Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
BIBLIOTEKSFÅTÖLJ, Classic Leather, 1900-tal.
45013. BIBLIOTEKSFÅTÖLJ, Classic Leather, 1900-tal.
Rödbrunt skinn.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rödbrunt skinn.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 817