BILBANA, Märklin, Tyskland, 1900-talets tredje kvartal.
449945. BILBANA, Märklin, Tyskland, 1900-talets tredje kvartal.
Bilbana Märklin Sprint 1400, med 2 bilar, Ferarri Supersqualo och Mercedes W 196 Monopost
2 bilar 1317 Sportwagen och 1304 Porsche Carerra 6
Generator samt 2 rakor med banbytare.
Bruksslitage. Fungerar vid katalogisering - ingen garanti lämnas på funktion.