SYBORD, 1900-talets mitt.

449804. SYBORD, 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. En låda samt en utdragbar korg i nubuck. Fotavslutningar i mässing med hjultrissor. Längd 66. Bredd 45. Höjd 54 cm.

Bruksslitage. Något kärvande korg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 316