Ängel med speldosa, Goebel.
Serviselar, Gustavsberg mfl.
Tillbringare, Rörstrand, tidigt 1900-tal.
Vas, Bertil Vallien mm.
Bruksslitage, karaff utan propp, kanna med spricka.
Ängel med speldosa, Goebel.
Serviselar, Gustavsberg mfl.
Vas, Bertil Vallien mm.