DIVERSE bl.a. glas och keramik.

44978. DIVERSE bl.a. glas och keramik.

Ängel med speldosa, Goebel.
Serviselar, Gustavsberg mfl.
Tillbringare, Rörstrand, tidigt 1900-tal.
Vas, Bertil Vallien mm.

Bruksslitage, karaff utan propp, kanna med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ängel med speldosa, Goebel.
Serviselar, Gustavsberg mfl.
Vas, Bertil Vallien mm.

Antal besök: 1 153