KNUT GRANE. Parti grafik, 2 st, Kompositioner, färglitografier, signerade Grane.

449717. KNUT GRANE. Parti grafik, 2 st, Kompositioner, färglitografier, signerade Grane.

3x11x10 cm, 34x34 cm.

Något gulnade samt mindre vattenskada.

Knut Grane (1926–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

3x11x10 cm, 34x34 cm.

Knut Grane (1926–2016)

Antal besök: 671