FABELDJUR/KATT i jade, 1890/1920-tal, Kina.

449573. FABELDJUR/KATT i jade, 1890/1920-tal, Kina.

Längd 5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 789