FIGURINER, 2 st, glas, Studio Lasi, Finland, 1900-talets andra hälft.

449545. FIGURINER, 2 st, glas, Studio Lasi, Finland, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkta, längd 9 - 15 cm.

Slitage, obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, obetydliga nagg.

Antal besök: 3 476