FÅTÖLJ, teak, Frem Röjle.

FÅTÖLJ, teak, Frem Röjle.
449533. FÅTÖLJ, teak, Frem Röjle.

1960-tal.

Ej originalplymåer, torr stoppning, smärre träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960-tal.

Antal besök: 849