LJUSKRONA, gustaviansk stil, Reijmyre belysning, 1900/2000-tal.

449500. LJUSKRONA, gustaviansk stil, Reijmyre belysning, 1900/2000-tal.

Höjd exkl. kedja ca 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl. kedja ca 49 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 286