Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
GUNNAR PETTERSSON. "Strandbilder", Mapp med 4 st färglitografier, signerade och numrerade 57/375.
449435. GUNNAR PETTERSSON. "Strandbilder", Mapp med 4 st färglitografier, signerade och numrerade 57/375.
Bladmått 53 x 82 cm.
Oramat.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladmått 53 x 82 cm.
Oramat.
Göteborgs Auktionsverk
501