STOLAR, ett par, samt KARMSTOL, nyrokokostil samt rokoko, 1900-talets mitt.

449361. STOLAR, ett par, samt KARMSTOL, nyrokokostil samt rokoko, 1900-talets mitt.

Klädsel i plysch.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel i plysch.

Bruksslitage.

Antal besök: 314