Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, ett par, samt KARMSTOL, nyrokokostil samt rokoko, 1900-talets mitt.
449361. STOLAR, ett par, samt KARMSTOL, nyrokokostil samt rokoko, 1900-talets mitt.
Klädsel i plysch.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Klädsel i plysch.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
254