KLAFFBORD, omkring sekelskiftet 1900.

449233. KLAFFBORD, omkring sekelskiftet 1900.

Längd 90, bredd 50, höjd 76,5 cm, total bredd 90 cm.

Slitage, repor och märken, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 456