GOLVFOTOGENLAMPA, jugend, 18/1900-tal.

449203. GOLVFOTOGENLAMPA, jugend, 18/1900-tal.

Mässing samt koppar. Ställbar höjd. Höj på bild ca 138 cm.

Slitage, delar saknas. Omarbetad för el. Skadad infästning för. El saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 455