TEXTIL, 2 st, ylle, Jugend, 1900-talets början.

449180. TEXTIL, 2 st, ylle, Jugend, 1900-talets början.

Vävnad med stilistiska mönster ca 50 x 80 cm. Textil med broderi i blommönster ca 140 x 68 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 414