TEXTIL, 3 st, lin, Jugend, 1900-talets början.

449172. TEXTIL, 3 st, lin, Jugend, 1900-talets början.

Monokrom textil med fransar ca186 x 79 cm. Textil med mönster av blommor och fransar ca 184 x 74 cm. Textil med mönster av blommor och bladverk ca 132 x 146 cm.

Smärre bruksslitage. Någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 557