SKÅL på fot, glas och metall, jugend, möjligen Loetz, 1900-talets första del.

449130. SKÅL på fot, glas och metall, jugend, möjligen Loetz, 1900-talets första del.

Höjd 21,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 551