FOTOGENLAMPA, 1800-tal.

FOTOGENLAMPA, 1800-tal.
449101. FOTOGENLAMPA, 1800-tal.

Bl a för upphängning. Plåt och gröntonat glas. Total höjd 52 cm.

Bruksslitage. Rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Rostangrepp.

Antal besök: 799