FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
449096. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Ryggens höjd 100 cm.
Mönstrat tyg.

Bruksslitage, något blekt. Några knappar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
449096. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Ryggens höjd 100 cm.
Mönstrat tyg.

Antal besök: 451