RAMAR, 1 par, koppar, Jugend, 1900-talets början.

449066. RAMAR, 1 par, koppar, Jugend, 1900-talets början.

Dekor av bl a bladverk och kottar. Höjd ca 27. Bredd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 550