GRÖTSKÅL, porslin, Göteborg, GLASDELAR, 9 st, med tomtemotiv.

449060. GRÖTSKÅL, porslin, Göteborg, GLASDELAR, 9 st, med tomtemotiv.

Skålens längd 25 cm, glasdelarnas höjd ca 6 - 13 cm.

Slitage, krackelyrer, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 422