VÄGGHYLLA, sent 1800-tal.

VÄGGHYLLA, sent 1800-tal.
449059. VÄGGHYLLA, sent 1800-tal.

Troligen från båt. Betsat lövträ. Spegel med fasettslipat glas Höjd ca 38. Längd 33 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 367