GUNGSTOL, Svensk Möbelindustriförbund, SMI, 1900-talets mitt.

449056. GUNGSTOL, Svensk Möbelindustriförbund, SMI, 1900-talets mitt.

Stämplad.

Något ranglig. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad.

Något ranglig. Bruksslitage.

Antal besök: 393