KARMFÅTÖLJ, nyrokoko, sent 1800-tal.

449027. KARMFÅTÖLJ, nyrokoko, sent 1800-tal.

Ryggens höjd 113 cm. Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage. obetydliga maskhål. En bakbenet med mindre lagning.mindre del på bakben löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 389