OKÄND KONSTNÄR, akvarell, 1800-tal, sig Alhanetic?

44901. OKÄND KONSTNÄR, akvarell, 1800-tal, sig Alhanetic?

Kvinna i trädgård. 38x30.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvinna i trädgård. 38x30.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 369