JAN HÅFSTRÖM. "From Walker with love", färglitografi, signerad och numrerad 727/2000.

448980. JAN HÅFSTRÖM. "From Walker with love", färglitografi, signerad och numrerad 727/2000.

Bladmått 74 x 62 cm.

oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 74 x 62 cm.

oramad.

Antal besök: 675