LARS NIKLASSON. Parismotiv, pastell, signerad.

448923. LARS NIKLASSON. Parismotiv, pastell, signerad.

Totalmått inklusive ram 45 x 37 cm.
Bildmått 28 x 24 cm.

Gulnad passpartout, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 28 x 24 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 7 518