MATBORD, 8 st, 1960-70-tal, teak.

448895. MATBORD, 8 st, 1960-70-tal, teak.

1 st utdragsskiva i sargen.
Längd 120 cm
Bredd 80 cm
Höjd 74,5 cm
Utdragskiva: 50 cm

Totalt 8 st matbord , 8 st utdragsskivor & 32 st ben.

Slitage, märken & repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st utdragsskiva i sargen.
Längd 120 cm
Bredd 80 cm
Höjd 74,5 cm
Utdragskiva: 50 cm

Slitage, märken & repor.

Antal besök: 3 336