1 st utdragsskiva i sargen.
Längd 120 cm
Bredd 80 cm
Höjd 74,5 cm
Utdragskiva: 50 cm
Totalt 8 st matbord , 8 st utdragsskivor & 32 st ben.
Slitage, märken & repor.
1 st utdragsskiva i sargen.
Längd 120 cm
Bredd 80 cm
Höjd 74,5 cm
Utdragskiva: 50 cm
Slitage, märken & repor.