SUZANNE NESSIM. Komposition med hundar, färglitografi, signerad samt numrerad 15/160.

448883. SUZANNE NESSIM. Komposition med hundar, färglitografi, signerad samt numrerad 15/160.

Bladstorlek ca 56 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 56 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 525