SALONGSGRUPP, 5 delar, Detzman London England, 1900-talets början.

44882. SALONGSGRUPP, 5 delar, Detzman London England, 1900-talets början.

Soffa, längd ca 112 cm.
2 karmstolar.
2 stolar.

Dekor av intarsia i form av bland annat växter.
Brickmärkt Detzman & Co London + Wiener Möbelnederlaget Helsingfors.

Slitage. Skador. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, längd ca 112 cm.
2 karmstolar.
2 stolar.

Slitage. Skador. Lagningar.

Antal besök: 897