JADE ÖRHÄNGEN SILVER DESIGNER DESIGN.

448806. JADE ÖRHÄNGEN SILVER DESIGNER DESIGN.

Franska öronkrokar med trumpetformade förlängningar och skogsgröna jadebollar i en finpolerad yta. Stämplat 925 silver på öronkrokarna.
Total längd 3,4 cm, jadekula 10 mm diameter, vikt 5,5 gram.

Mycket bra, välskött skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mycket bra, välskött skick.

Inter-Arte
Antal besök: 362