KONSTGLAS, skål, "Thalatta", Bengt Edenfalk, signerad och numrerad nr 3.

448788. KONSTGLAS, skål, "Thalatta", Bengt Edenfalk, signerad och numrerad nr 3.

Höjd 14 cm
Diameter 17 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm
Diameter 17 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 897