MATSALSSKÅP, gråmålat med förgyllningar, gustaviansk stil, Oscar Edv. Ekelunds AB Virserum.

448766. MATSALSSKÅP, gråmålat med förgyllningar, gustaviansk stil, Oscar Edv. Ekelunds AB Virserum.

Längd 110, bredd 47, höjd 165 cm.

Färgslitage, höger bakben lagat, rengöringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 696