SKRIN, 7 st, mest tidigt 1900-tal.

448716. SKRIN, 7 st, mest tidigt 1900-tal.

Varierande material. delvis plyschklädda, delvis trä, delvis plåt.
Största längd ca 31 cm.

Slitage och skador. Delar saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största längd ca 31 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 429