EVERT LINDFORS. "Gubben Franko". Olja på pannå. Signerad och daterad 1960.

448636. EVERT LINDFORS. "Gubben Franko". Olja på pannå. Signerad och daterad 1960.

14 x 22.5 cm.
Titel och årtal a tergo.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 x 22.5 cm.
Titel och årtal a tergo.

Antal besök: 394