BYRÅ, gustaviansk stil.

448627. BYRÅ, gustaviansk stil.

Sekelskifte 18/1900, kassettrygg. Tre lådor, något renoverad.
Björk och masurbjörk beslag i mässing.
Höjd 84 cm Bredd 103 cm Djup 44 cm.

Smärre repor och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 408