ARMBANDSUR, Omega Seamaster 30, 1960-tal.

448580. ARMBANDSUR, Omega Seamaster 30, 1960-tal.

Stålboett. Ljus urtavla med förgyllda siffror och visare. Svart läderband. Längd 4 cm.

Bruksslitage. Ej originalband. Repigt glas. Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 724