448543. ARMBANDSUR, dam, guld, Tissot Seastar Seven med ARMBAND, "X-länk", guld 18k, vikt inklusive ur ca. 21,7 gram.
Ur, diameter ca. 2.2 cm.
Armband, längd ca. 16.5 cm.
Kistlås med dubbla säkerhetsöglor.
Originalask medföljer.
Bruksslitage. Repor på glas. Inskription. Fungerar enligt uppgift, dock ej funktionstestad.