GOLVLAMPOR, 2 st, EWA och Belid, 1900-talets andra hälft.

448514. GOLVLAMPOR, 2 st, EWA och Belid, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. En respektive två ljuspunkter. Höj- och sänkbara samt ställbara ljuspunkter. Skaftens höjd ca 118-131 cm.

Ej funktionstestade. Slitage. Något anlupen metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 429