YNGVE EKSTRÖM. SOFFGRUPP, 3-delar, furu, för Swedese, 1970-tal.

448492. YNGVE EKSTRÖM. SOFFGRUPP, 3-delar, furu, för Swedese, 1970-tal.

2 fåtöljer. Bredd 82 cm. Djup 66 cm. Rygghöjd 84 cm.
Soffa. Längd 205 cm. Djup 66 cm. Rygghöjd 65 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 3 410