SOLUR, 1900-tal.

SOLUR, 1900-tal.
448466. SOLUR, 1900-tal.

Total höjd inkl sockel ca 106 cm.

Slitage, montage något löst. Senare bemålning. Sockel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
448466. SOLUR, 1900-tal.

Antal besök: 1 412